Nasıl Bir Mutfak?

Ankara mutfak dolabı imalatı dendiğinde akla gelen ilk firmalardan olan Deco Bianco ister modern ister klasik her zevke her bütçeye uygun, müşteri ihtiyaçlarını üretiminin merkezine koyarak farklı malzeme ve renk seçenekleri ile size özel mutfaklar tasarlar.

Klasik ve Modern Mutfak olarak iki ana başlığa ayırdığımız mutfak dolaplarımızda Akrilik (High Gloss), Mat Akrilik, Lake, MDF Lam ve Membran (Balon Kapak) ve Laminat malzeme kullanmaktayız. İstenen her türlü malzeme ve renkte üretilen bu mutfak dolapları tamamen ölçüsü alınan eve ve müşterilerimizin tercihlerine özel olarak tasarlanır. Böylece her müşterimiz eşsiz bir mutfağa sahip olma şansı yakalar. Dolap altı LED aydınlatmalarla da desteklenebilen bu mutfaklar böylece daha estetik ve şık bir görünüm kazanırlar.

Loş ortamlardaki romantik görünümünün yanı sıra aydınlatmasıyla da pratik fayda sağlayan LED aydınlatmalı alüminyum çerçeveli uçan raf ve dolap altı aydınlatma sistemlerimiz sayesinde mutfaklarınızda unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Mutfak Dolabı

Estetik ve şık görünümünün yanı sıra mutfaklarımızın barındırdığı sistemler de hayatınız kolaylaştırır. Örneğin kapağa ya da dolap tabanına bağlı yuvarlak çöp kovaları ile ya da tezgah üstü sulu-katı atık sistemleri sayesinde mutfaktaki görüntü kirliliği engellenir küçük çocuklarınız için de daha hijyenik bir ortam sağlanmış olur.

Mutfak Dolabı

Hijyen özelliğinin yanı sıra 40 kg’a ağırlık taşıyabilen bu güçlü çekmeceler yemek takımlarınızın ya da tencere ve tavalarınızın tamamını rahatlıkla saklayarak mutfaktaki dağınıklığın önüne geçmenize katkı sağlar. Güçlü olmalarına ek olarak ayrıca akıllı da olan bu çekmeceler kendinden frenli sistemleri sayesinde yavaşça ve sessizce kapanırlar. Dolap kapaklarınızda yer alan bas-aç sistemi de kapaklarınızın ömürlerini uzatır, sizi sürekli menteşe tamiri ile uğraştırmaz.

Mutfak Dolabı

Dolap kapaklarımızda yer alan Aventos ikili açılır- kapanır kapak sistemi ya da amortisörlü makas sistemi sayesinde de kapak açılımlarına farklı alternatifler sunarız böylece her mekana her ölçüye uygun çözümler üretiriz.

Mutfak Dolabı

30 cm’ den 60 cm’ a kadar uzayabilen raylı sistemlerimizle kavanozlarınıza, şişelerinize, deterjanlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz böylece mutfaktaki en büyük yardımcılarınız her an elinizin altında olur üstelik hiç ortalıkta görünmeden.

Mutfak Dolabı

Mutfaktaki yaşam alanınızı dolaplarla boğmamak adına mutfaklarımızın çoğuna kiler (erzak) dolabı da entegre ederiz. Böylece küçük mekanlarda daha fazla saklama alanlarına erişmiş olursunuz. Ayrıca gövdeye entegre ankastre fırın boy dolabı ve ısıya dayanıklı quartz tezgahlarımıza gömülü set üstü ocaklarımız da aynı andan birden fazla yemeği rahatlıkla pişirmenize olanak sağlar böylece daha az yorulursunuz. Tüm bunlara ek olarak ankastre cihaz konusunda da size alternatifler sunabilen Deco Bianco’da Franke’nin, Teka’nın, Dominox’un ve Silverline’nın birbirinden güzel ve akıllı set üstü gömme ocak, gömme fırın ve davlumbaz tipi aspiratörünü de bulabilirsiniz. Böylece mutfağınız kendine hayranlık yaratacak kadar etkileyici bir görünüme kavuşmuş olur.

Mutfak Dolabı

Tezgahlar

Dayanıklı, leke tutmayan hijyenik tezgahlar... Global çözüm ortaklarımızdan İspanyol Cosentino’nun Silestone, Decton ve uluslararası kalite standartlarına sahip Belenco ve Çimstone firmalarının dünyaca ünlü quartz (kuvars) tezgahları ile mutfak v e banyolarınıza kalite, dayanıklılık ve estetik katarız.

Mutfak Dolabı

Deco Bianco’da bulabileceğiniz %94 oranında saf kuvars içeren, olağanüstü sert ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş, çizilmeye, aşınmaya ve darbeye dirençli; kompakt ve gözeneksiz yapısı sayesinde kahve, şarap, limon suyu, zeytinyağı, sirke, makyaj malzemeleri gibi günlük yaşamda sıkça kullanılan malzemelerin oluşturabileceği lekelere karşı dayanıklı, mikro organizmaların oluşmasına izin vermeyen, bakımı kolay, hijyenik olan bu tezgahlar size mutfak ve banyolarınızda aradığınız hijyeni ve estetiği sağlarlar.

Mutfak Dolabı

İster beyaz akrilik mutfak dolabı, ister lake mutfak dolabı istiyor olun, ahşap mutfak dolabı, ya da Country(kantri) tarzda bir mutfak istiyor olun, MDF mutfak dolabına ilgi duyun, ya da balon kapak olarak da bilinen Membran kapaklı mutfak dolabı düşünüyor olun, ister capuchino (kapüçino) renginde, isterseniz de krem ya da antrasit mutfak dolabı yaptırmak isteyin bir mutfak dolabında olmasını istediğiniz her şeyi Deco Bianco’da bulabilirsiniz! Deco Bianco Ankara sitelerdeki mutfak ve banyo dolabı üretim merkezinde ve Balgattaki mağazasında mutfak, banyo ve ray dolap yaptırmak isteyenlerin en doğru adresi olmaya devam edecek.

Mutfak Dolabı

Yeni bir yıla girerken sizde mutfaklarınızı yenilemek isterseniz yepyeni mutfak dolabı çeşitlerimizle, 6 ay’a varan uygun ödeme seçeneklerimiz ve güncel kampanyalarımızla sizleri mağazamızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Mutfak ve banyo dolabı metrekare fiyatlarını ya da ray dolap metre tül fiyatlarını öğrenmek ayrıca ücretsiz keşif ve proje imkanından faydalanmak için hemen arayın!

Daha estetik daha hijyenik daha düzenli mutfaklar için DECO BIANCO...